Mai névnap

Időjárás

Akikre büszkék vagyunk

Tanulóink iskolán kívül elért kiemelkedő sporteredményei a beküldött adatok alapján

2015/2016. tanév

 

Gellén Arlett (2.o.)             Fashion Dance        Országos Verseny I., II. helyezés

 

Ipolyszögi Csanád (3.o.)    Jégkorong               Szlovák bajnokság I. hely, legjobb játékos

                                                                     Magyar válogatott III. hely, Csehország

 

Bódi Beatrix (4.o.)         Tánc, Disco-Formáció Országos Magyar Bajnokság I. helyezett

Szabó-Pujcsi Natasa (4. o.)                                                  

 

Demény Lili (6.o.)                                            24. Euro Show Dance I. helyezett

 

Csercsa Bianka (6.o.) IV.                                 Connector Táncfesztivál I. helyezett

                                                                     European 2016 D.C. II. helyezett

 

Vass Nikolett (6.o.)                                          Területi serdülő nagyformáció 3. hely

                                                                      Világkupa Krakkó 25. hely (86-ból)

       

     Országos akrobatikus rock and roll verseny serdülő nagyformáció 4. helyezett

 

Bagyánszki Kristóf (8.o.)       Kenu                   Az év sportolója-Veresegyház

 

Gratulálunk!

 

Kérjük, azokat a tanulóinkat és szüleiket, hogy akik kiemelkedő sporteredménye nem került fel a listára, juttassák vissza számunkra a kiadott és kitöltött űrlapot, hogy hírül adhassuk a sporteredményeket.

 

Szabó Zoltánné sportfelelős

Tanulóink iskolán kívül elért kiemelkedő eredményei a beküldött adatok alapján

2012/2013. tanév

 

Tanuló neve, osztálya

Sportág

Eredmény

Szentandrási Bence 2.o.

labdarúgás

Országos bajnokság III. helyezett

Demény Lili és Csercsa Bianka 3.o.

tánc

Országos Magyar Kupa I. helyezett
Országos Magyar Bajnokság I. helyezett
International Connector Dance Festival I. helyezett
11th World Championship I. helyezett

Deák Márton 5.o.

kempo

Kempo világbajnokság II. és III. helyezések

Bagyánszki Kristóf 5.o.

kenu

Országos Diákolimpia VI. helyezett (C2, 2000 m)

Mihály Áron 5. o.

kajak

Országos Diákolimpia I. helyezett (K2, 2000 m)

Országos Diákolimpia II. helyezett (K4, 2000 m)

Borsodi Márton 6.o.

kosárlabda

Országos Gyermek Kupa I. helyezett, az év játékosa, nemzetközi BLF Kupa II., V. helyezett

 

Gratulálunk!

Kérjük, azokat a tanulóinkat és szüleiket, hogy akik kiemelkedő sporteredménye nem került fel a listára, juttassák vissza számunkra a kiadott és kitöltött űrlapot, hogy hírül adhassuk a sporteredményeket.

Szabó Zoltánné
sportfelelős