Mai névnap

Időjárás

Végzett osztályaink

 
 
 
 

2017/2018

 

Osztályfőnök: Csiki-Babics Márta

.

Balogh Dóra Hajnalka

Bíró Regina Kitti

Bobják Valéria

Borbély Zoltán

Csercsa Bianka Anna

Demény Lili

Dudás Martin

Dulka Zoltán Bence

Jármer Martin Róbert

Kómár Dominik

Laczkovics Barnabás

Lajtos Vencel János

Márton Rafael László

Silye Dániel

Szántó Patrik

Takács Levente

Tárnyik Alexandra Viktória

Torgyán Dalma Panna

Vass Nikolett

 

 
 
 

2015/2016


osztályfőnök: Lengyel Márta

 

Bagyánszki Kristóf Patrik
Csiki Georgina Viktória
Héjjas Gergő Dániel
Horváth Sarlott
Kelemen Molli
Kiss Zsófia
Kozma Lívia Klára
Kozma Viktória
Madarász Evelin Eszter
Orgován Richárd
Pirk Dávid
Szalai Gábor József
Szántó Máté
Vacaru András
Vezér Bálint Bendegúz

2014/2015

 

Osztályfőnök: Szabó Zoltánné

 

Bódi Gergő

Bojsza Dániel

Borsodi Márton

Brieska Flóra

Domiter Dominik

Gyöngyösi Olivér

Hegedűs Rebeka

Kovács Imola Bianka

Máté Noémi

Molnár Eszter

Molnár Gergely

Rottenhoffer Martin János

Sallai Gergő

Szabó Martin

Vas Adrienn

Závoczki Gábor

 

2016/2017

 

Osztályfőnök: Wiedermanné Balog Emese

 

Balogh Nóra Zsuzsanna

Bujdosó Orsolya

Davcsó Bálint

Demény Rozália

Eged Viktor Dominik

Erdős Bálint

Mátyási Brigitta

Miklecz Dániel

Miklecz Mihály

Orosz László Kevin

Sprenger Dominika

Szemes Dénes Ferenc

Tóth Norman

 

2013/2014


Osztályfőnök: Benkő Csilla Judit

 

Bagyánszki Balázs Tibor

Demeter Csaba István

Dudás Kiara

Izracska Panna

Keszei Mátyás

Koreny Alexandra Petra

Mihály Ábel

Miklecz Pál Richárd

Moholkar Damini Nikolett

Odrobina Balázs

Orgoványi Ádám József

Orosz Csaba Márk

Petrucz Fanni

Pintér Pálma

Sánczi Dzsenifer Pénelopé

Szirtes Dávid

Tárnyik Noémi Alexandra

Tóth Zoé

Ziaee Ares Adrián

Zimmermann Dániel

 

2012/2013

 

Osztályfőnök: Varga Lászlóné

 

Bancsók Bálint

Boldizsár Rajmund

Füle Andor

Hegedűs Dávid

Hegedűs Gergő

Horváth Orsolya Margit

Klippel Ádám Bertalan

Kósa Eszter Zsuzsanna

Kozma Dénes László

Kozma Orsolya

Márton Márk Géza

Molnár Szabolcs

Mónus Bálint

Mózes Tamara

Rottenhoffer Mercédesz

Salamon Milán András

Stark Fruzsina Adrienn

Szántó Krisztián

Szántó Martin Tibor

Zimmermann Dávid Tamás

 

2011-2012.

Osztályfőnök: Wiedermanné Balog Emese

 1. Bagyánszki Alexa
 2. Bagyánszki Krisztián
 3. Davcsó Szabina
 4. Domiter Dávid Elemér
 5. Erős Tamás
 6. Fejes Bálint Sándor
 7. Kovács Bálint Erik
 8. Kovács Petra
 9. Magyar Szilvia
10. Mózes Tamás Sándor
11. Nagy Roland György
12. Pongrácz Tamás
13. Rákó Roland
14. Sáros Bendegúz
15. Szabó Márk
16. Szűcs Fanni Rebeka
17. Vacaru Andrea

 

2010-2011.

Osztályfőnök: Szabó Zoltánné

 1. Ádám Réka
 2. Deák Dániel
 3. Eszes Zsolt
 4. Gál Attila
 5. Horváth Brigitta
 6. Lepsényi Gellért
 7. Lukács Dániel
 8. Magyar János
 9. Matejka Viktória
10. Pirk Bence
11. Pongrácz Péter
12. Stipka Anett Luca
13. Tóth Fanni
14. Tóth Nikolett
15. Török Tamás
16. Vezér Dániel

 

2009-2010.

Osztályfőnök: Benkő Csilla Judit
 
 1. Borbély Attila Ádám
 2. Dragomír Tibor Levente
 3. Forgó Dániel István
 4. Ivanyos Anna Gabriella
 5. Klement Máté
 6. Lepsényi Péter
 7. Nagy Bence
 8. Sánczi Alexandra Debóra
 9. Szűcs Dániel
10. Szűcs Gergely
11. Takács Patrik

 

2008-2009.

Osztályfőnök: Varga Lászlóné

 1. Bagyánszki Barbara
 2. Hajdu Ágnes
 3. Jovanovic Anna
 4. Jovanovic Dániel
 5. Koreny Edit
 6. Marcsek Mihály
 7. Mónus István
 8. Németh Marcell
 9. Németh Rebeka
10. Plósz Flóra Andrea
11. Sallai Vivien
12. Sogrik Kitti
13. Topa Marcell
14. Varga Ádám

 

2007-2008.

Osztályfőnök: Szabó Zoltánné

 1. Chlpkó Bence
 2. Erős Benjamin
 3. Fazekas András
 4. Koreny János
 5. Matejka Judit Zsuzsa
 6. Odrobina Kitti
 7. Teisler Zsolt
 8. Veres Alexandra Zsanett
 9. Wiedermann Gergely
10. Závoczki  Anita

 

2006-2007.

Osztályfőnök: Hajdu Sándor

 1. Brieska Boglárka
 2. Eszes Melitta
 3. Kerékgyártó Roland
 4. Krizsán Xénia
 5. Mészáros Barbara
 6. Miklecz Dániel
 7. Stipka Nikolett
 8. Wiedermann Dániel

 

2005-2006.

Osztályfőnök: Gerényiné Benkő Csilla

 1. Bagyánszki Dániel
 2. Bátori Dávid Ádám
 3. Hajdu János
 4. Horváth Ilona
 5. Miklecz Csaba
 6. Varga Alexandra

 

2004-2005.

Osztályfőnök: Varga Lászlóné

 1. Andok Dorisz
 2. Boros Judit
 3. Gaál Gergely Péter
 4. Kovács Barbara
 5. Krizsán Edina
 7. Sogrik Roland

 

2003-2004.

Osztályfőnök: Kelemen Ildikó

 1. Bagyánszki Mihály
 2. Brieska Norbert
 3. Gyurina Balázs
 4. Koreny Dorottya
 5. Matyóka Judit
 6. Miklecz Edina
 7. Sinkovics Anita
 8. Török Dávid

2002-2003.

Osztályfőnök: Téglás Gábor

 1. Klement Dóra
 2. Krizsán Tamás
 3. Miklecz Katalin
 4. Stefanidesz Attila

 

2001-2002.

Osztályfőnök: Gerényiné Benkő Csilla

 1. Mácsai Attila
 2. Magyar János
 3. Németh Katalin
 4. Pivarcsi Krisztina
 5. Sinkovics Gábor

 

2000-2001.

Osztályfőnök: Téglás Gábor

 1. Balogh Bea
 2. Boros Nóra
 3. Brieska Béla
 4. Gyurina Adrienn
 5. Koreny Tamás
 6. Kovács Csaba
 7. Kőműves Sándor
 8. Lukács Zoltán

 

1999-2000.

Osztályfőnök: Kelemen Ildikó

 1. Bagyánszki Márta
 2. Bertók Anita
 3. Bucsányi Szilvia
 4. Kreisz Tünde
 5. Miklecz Péter
 6. Molnár Gergely
 7. Németh Eszter
 8. Verbóczki Ivett
 9. Virág Krisztina

 

1998-1999.

Osztályfőnök: Tóthné Selmeczi Zsuzsanna

 1. Balázsi Julianna
 2. Debreceni Tamás
 3. Ganyicz Rita
 4. Krizsán János
 5. Kurucz Zoltán
 6. Mácsai Szabolcs
 7. Miklecz Pál
 8. Sinkó Gabriella

 

1997-1998.

Osztályfőnök: Major Attila

 1. Bajgó Annamária
 2. Brieska Márton
 3. Fekete János
 4. Lukács Mónika
 5. Stefanidesz Ildikó
 6. Vezér Katalin

 

1996-1997.

Osztályfőnök: Gerényiné Benkő Csilla

 1. Barsi Balázs
 2. Bertók Enikő
 3. Csontos Anita
 4. Debreceni Tamás
 5. Ganyicz Katalin
 6. Gombai Andrea
 7. Kerékgyártó Imre
 8. Kőműves Erika
 9. Krizsán Ildikó
10. Krizsán Zoltán
11. Miklecz Anikó

 

1995-1996.

Osztályfőnök: Kelemen Ildikó

 1. Brieska Ágnes
 2. Bucsányi Ferenc
 3. Csizmadia György
 4. Debreceni Diána
 5. Klenovszki Sándor
 6. Koczó Andrea
 7. Krekó Csilla
 8. Krekó Mária
 9. Magyar Marianna
10. Máté Viktória
11. Vezér Mariann

 

1994-1995.

Osztályfőnök: Gerényiné Benkő Csilla

 1. Gálfi Miklós
 2. Klement Ferenc
 3. Koczó Csaba
 4. Máté Róbert
 5. Teisler László
 6. Vezér Andrea